5 העבודות בדיגיטל הכי משתלמות

מטבעות

העולם הדיגיטלי הולך וצובר תאוצה. כולנו רואים זאת, בכל מקום.

מארק צוקרברג, מנכ"ל ומייסד פייסבוק, כבר הצהיר שהעתיד נמצא בנדל"ן הווירטואלי.

תתפלאו לשמוע, שגם אתם יכולים להרוויח כסף מהדיגיטל.

מהן העבודות המשתלמות ביותר במערכת הדיגיטלית?

 

כתיבת תוכן לאתרים

שיווק דיגיטלי הוא שיווק נפוץ ביותר בעת המודרנית. כדי ששיווק מעין זה יתאפשר, על בעל העסק להקים אתר עבור עסקו. לא די בהקמת האתר. האתר צריך להיות מתוחזק ומלא בתוכן. בנוסף לתחזוקת האתר, עליו לדאוג לכך שבאתרים אחרים יופיעו כתבות, בהן מופיעים לינקים לאתר של בעל העסק. זאת, כדי להעלות את דירוגו הווירטואלי של האתר ולקדם אותו באלגוריתם של גוגל.

כתיבת תוכן לאתרים היא משרה הדואגת בדיוק לנושאים אלו. נושאי משרה זו יכתבו כתבות, שיופיעו או באתר המקשר או באתר המקושר, יקפיצו את דירוג האתר וישמרו על איכותו. מדובר בעבודה נוחה – עובדים מהבית, על המחשב האישי, מתי שטוב לכם וכמה שטוב לכם. השכר לא רע בכלל, ועובדים מיומנים צפויים להרוויח 70 שקלים בשעה ואף למעלה מכך.

לרוב, מודל ההעסקה של כותבי תוכן הוא מודל פרילנסר, דהיינו עצמאי. כותב אינו עובד של האתר אלא עובד עבורו, מוציא חשבונית בסוף החודש ומקבל כנגדה שכר. היתרון הגדול של העבודה העצמאית הוא הגמישות הגדולה, בעוד שהחיסרון המשמעותי הוא היעדר זכויות סוציאליות של עובדים, דוגמת ימי מחלה, ימי חופשה, הפרשה לפנסיה וקביעות.

 

בניית אתרים

במידה שאתם אנשים פחות וורבליים ויותר ריאליים, תוכלו לעבוד בבניית אתרים. כאמור, כל בעל עסק רוצה אתר כדי שיוכל לקדם את עסקו באופן דיגיטלי. בניית האתר אינה מסובכת למדי, אך דורשת ידע השמור למעטים.

מכיוון שכך, הקריאה שלנו אליכם היא – הצטרפו לאותם מעטים! הירשמו לקורס לבניית אתרים, וצאו לדרך. התגמול הצפוי מבניית אתר הוא עד 5,000 שקלים לאתר, כך שההשקעה בקורס משתלמת למדי, הן מבחינת מחיר והן מבחינת זמן.

 

תחזוקת אתרים

האתר הנזכר לעיל טעון תחזוקה שוטפת. לא די בבניית האתר, אלא יש לדאוג שהוא יהיה מלא בתוכן, כאמור, וכן מתוחזק מבחינה טכנולוגית. תוכלו להציע את שירותכם לאתרים כמתחזקי האתר ולהבטיח באופן זה הכנסה שוטפת מהעבודה הדיגיטלית.

 

מנהל Social Media

בעלי העסקים לא מסתפקים באתר שבנו, והם רוצים לקדם את עצמם גם ברשתות החברתיות. לשם כך, דרוש שיהיה להם מנהל רשתות חברתיות שיהיה אחראי על הפעלת הדפים השונים. הוא יכתיב את מדיניות הציוצים, הפוסטים, התמונות והסרטונים של החברה וידאג לתפעול השוטף.

המיומנות הנדרשת לשם תפקיד זה היא, בראש ובראשונה, הבנה מעמיקה ברשתות החברתיות וחיבור אליהן. מעבר לכך, המנהל נדרש להבין בשיווק ולדעת מהו פלח השוק אליו הוא פונה ואיזה סוג תוכן רלוונטי עבורו.

 

שיווק שותפים

שיווק שותפים הוא פלטפורמה למכירת מוצרים באופן דיגיטלי. פוטנציאל הרווח בעבודה זו הוא עצום, אך גם הסיכון להפסד. משכך, ערכו מחקר טוב מאוד על השותפות אליה אתם נכנסים לפני שתכנסו אליה והימנעו משימת כספכם על קרן הצבי.

 

לסיכום

העולם הדיגיטלי והווירטואלי מזמן עבודות משתלמות רבות. חמש העבודות המשתלמות ביותר הן כתיבת תוכן, בניית אתרים, תחזוקת אתרים, ניהול רשתות חברתיות ושיווק שותפים. בהצלחה!

כותב תוכן

 

קדימה, לעבודה!

אם הגעתם עד לכאן – כנראה שאנחנו צריכים לדבר. מלאו את הפרטים בטופס הבא, ובזמן הקרוב ניצור איתכם קשר עם הפרטים המלאים למוצר שבו התעניינתם.