4 טיפים ב -SEO  לבניית אתר תדמית

מחשב

משמעות ראשי התיבות SEO זה Search Engine Optimization או אופטימיזציה של מנועי חיפוש.

הכוונה היא מיטוב האיכות והכמות של לקוחות ממנועי חיפוש לאתר שלכם.

בהמשך נפרט על דרכים בהם תוכלו למקסם את פוטנציאל הכלי הזה לבניית אתר תדמית לעסק שלכם.

 

משיכת לקוחות לעסק ואיך עושים את זה נכון

 

מה שפעם היה מתבצע במודעות בעיתון או שלטים ברחוב מתבצע כיום בצורה הרבה יותר יעילה באינטרנט. חיפוש של מילה אחת יכולה להביא לקוחות פוטנציאלים ישירות לאתר שלכם בהינתן שימוש נכון ב – SEO.

פרסום בגוגל הוא הצעד הראשון בקידום כל אתר, ועל הצעד הזה נרחיב בהמשך, ואתר תדמית יהיה כמעט בכל המקרים המפגש הראשון של לקוחות עם העסק שלכם ועל כן יש להשקיע מחשבה מרובה בעת בניית אתר תדמית.

 

  • טיפים לשימוש ב – SEO לבניית אתר תדמית

  1. פרסום בגוגל לפי מילות מפתח

כשאנשים מבצעים חיפוש בגוגל שפת החיפוש והשימוש במילים משתנה מאדם לאדם, ועל כן חשוב לפרוס יריעה רחבה של מילות מפתח שיובילו בסופו של דבר לאתר שלכם.

מלבד שימוש במילות חיפוש שיבטיחו את הופעת האתר שלכם בתוצאות החיפוש מומלץ להשתמש בפונקציה של פרסום בתשלום, שיביא לכך שמנוע החיפוש יציג את האתר שלכם מעל אתרים דומים ומתחרים. פונקציה זו זמינה בכמה דרגות, לפי התקציב שתוכלו להשקיע בפרסום.

 

  1. הכרת קהל היעד שלכם

כאמור אתר תדמית הוא הדרך העיקרית ליצור הכירות בין הלקוחות הפוטנציאלים שלכם אליכם. חשוב שתהיה לכם אסתטיקה מגובשת של איך האתר הולך להראות, ולוודא שהיא מותאמת לקהל היעד ולמוצר שאתם מציעים. אם לא תהיה התאמה סביר להניח שמי שיגיע לאתר לא יישאר וכך תפספסו לקוחות.

 

  1. התאמת האתר לסמארטפון

האדם הממוצע בחיפוש אחר שירות או מוצר יקליד את השירות המתבקש ויבחר לפי סדר התוצאות. עם זאת כיום שכמעט לכל אדם יש סמארטפון שמשמש אותו ביומיום ורוב החיפושים נעשים באמצעותו.

זה אולי נשמע פרט שולי אך כשאתר לא מותאם לשימוש בסמארטפון החוויה למשתמש עלולה להיות מתסכלת ולגרום לפסילה על הסף של האתר, בלי קשר לאסתטיקה או השירות המוצע.

 

  1. שימוש במקצוענים

כל הטיפים בעולם לא משתווים לניסיון בשטח שיש לחברות ייעודיות לבניית אתריי תדמית ושיווקם. ההמלצה האחרונה שלנו היא גם הכי חשובה לעסק שלכם. מומלץ מאוד לבצע בדיקה של כמה חברות המציעות שירות שיווק ובנייה, ולבחון את סוג השירות והמחירים שהם מציעים.

בין אם תשתמשו בייעוץ או בשירות מלא בו לוקחים אחריות מלאה על האתר שלכם ושיווקו, השקעה בחברה מקצועית לרוב תניב תוצאות שיכסו על ההוצאה.

 

לסיכום

פתיחת עסק חדש זה אירוע מרגש ומלחיץ כאחד, והשאיפה היא להצלחת העסק, מה שמתבצע בצורה הטובה ביותר דרך אתר תדמית. הדרך הטובה ביותר להבטיח את הצלחת אתר התדמית הוא תפעול נכון של מנועי חיפוש. קחו את הטיפים האלו והצליחו!

אותיות

 

קדימה, לעבודה!

אם הגעתם עד לכאן – כנראה שאנחנו צריכים לדבר. מלאו את הפרטים בטופס הבא, ובזמן הקרוב ניצור איתכם קשר עם הפרטים המלאים למוצר שבו התעניינתם.