מה חשוב כאשר בונים דף נחיתה

מסך

אחד מאמצעי השיווק הישיר היעילים ביותר שקיימים היום הם דפי נחיתה.

בעידן הנוכחי של ימינו, אנו מוקפים באינסוף פרסומות ומסרים בעת גלישה באינטרנט.

דף הנחיתה מאפשר לבעלי עסקים ומשווקים לתפוס את תשומת הלב של לקוח פוטנציאלי ולמקד אותו בזמן קצר לפעולה הרצויה כמו להשאיר פרטים, קניית

מוצר, הרשמה לשירות וכדומה.

 

דף נחיתה

מה זה דף נחיתה בעצם? זהו הדף הראשון שהמשתמש יראה לאחר שהוא לוחץ על הקישור שנתקל בו. כל דף באתר שלכם יכול להיות דף נחיתה. המטרה היא למקד את תשומת ליבו של הגולש ולגרום לו להכיר ולהשיג את השירות או המוצר הספציפי שלכם. לכן הכנו לכם רשימה של טיפים על מנת ליצר דף נחיתה איכותי שיגדיל את החשיפה שלכם ואת ההכנסות מהלקוחות.

 

  1. תחסכו בפרטים

בדף נחיתה חשוב מאוד לחסוך בפרטים, תוכן קצר יעיל יותר בעברת המסר. הציגו רק את המידע החשוב ביותר לגולש כדי לא להעמיס עליו, את שאר המידע תוכלו לפרט לאחר יצירת הקשר איתו. אפשרויות לדוגמה עבור חיסכון בכתב הן להוסיף סרטון, תמונה או קישור למידע מפורט יותר של המידע שהלקוח צריך.

 

  1. תמנעו מ"הגלילה"

המטרה היא להגיע לדף נחיתה שכל המידע קיים בו בלי שהגולש צריך "לגלל" למטה. הלקוח לא יתלהב מדף נחיתה ארוך מידי. ככל שהטקסט ארוך והלקוח יצטרך לרדת למטה כדי להמשיך לקרוא, כך גדל הסיכוי שהוא ינטוש את הדף ולא יקרא את כל התוכן.

 

  1. תיצרו טופס יצירת קשר מצומצם

אנשים לא אוהבים לתת פרטים אישיים על עצמם. ככל שתגדילו את מספר השדות כך הלקוח ירגיש שנתינת הפרטים האישיים לא שווה עבורו. לכן צמצמו ככל האפשר את מספר השדות בטופס כדי להגדיל את אחוזי המילוי.

 

  1. תנו מספר אפשרויות ליצירת קשר

בניגוד לסעיף הקודם, דווקא אם תיתנו ללקוח אמצעי קשר רבים הוא ירגיש שיש לו עם מי לדבר ובכמה דרכים. כך שאם הוא לא יצליח ליצור קשר אתכם בדרך אחת למשל במייל הוא יכול להתקשר או לשלוח הודעה בוואטסאפ. זה גורם לו להרגיש שהוא יכול לסמוך עליכם ולהשיג אתכם במידה והוא נתקל בבעיה.

 

  1. תבדקו בעצמכם

תמנעו מהפדיחה כלפי הלקוחות שלכם, בזבוז זמן והכסף כשאתם לא מבינים למה לא גדל מספר הלקוחות באתר שאליו מוביל דף הנחיתה. אם תבדקו את דף הנחיתה בעצמכם לפני שאתם מעלים לאוויר. שימו פרטים אישיים שלכם או של חבר קרוב ותוודאו שאכן קיבלתם את הפרטים שהכנסתם.

 

לסיכום

דף נחיתה זהו כלי יעיל להגדלת כמות הלקוחות שלכם, לכן חשוב ליצור דף נחיתה איכותי קצר ולעניין המתאים לאופי המוצר או השירות שלכם. תשקיעו בעיצוב הגרפי של דף הנחיתה עם מסר קצר וקולע, ותראו איך מהר מאוד יגיעו יותר גולשים לאתר שלכם.

 

מחשב נייד

קדימה, לעבודה!

אם הגעתם עד לכאן – כנראה שאנחנו צריכים לדבר. מלאו את הפרטים בטופס הבא, ובזמן הקרוב ניצור איתכם קשר עם הפרטים המלאים למוצר שבו התעניינתם.