למה להקים אימייל זמני ומהם היתרונות

מכתב

נמאס לכם מהודעות ספאם מיותרות שממלאות ללא הפסקה את המייל שלכם? כדאי שתשמעו על הפתרון הבא! איימיל זמני הוא הפתרון המושלם למי שלא מעוניין למסור את כתובת המייל האמתית שלו ולהיחשף להודעות ספאם מרובות. רוצים לשמוע עוד? גללו למטה!

 

אימייל זמני – מה זה בעצם?

עולם התקשורת הבינלאומי עבר ממזמן להתבסס על דואר אלקטרוני או בשמו הלועזי (אימייל). זהו הכלי המרכזי ביותר שבאמצעותו ניתן ליצור תקשורת עם גורמים מקצועיים רבים ועם בני משפחה וחברים. לאור זאת, חשיבותה של הפרטיות בעולם תקשורתי מסוג זה באה לידי ביטוי בעיקר נוכח קיומן של הודעות ספאם מסוגים שונים.

לשם כך קיים פתרון בשם איימיל זמני! מדובר בדואר אלקטרוני חלופי שיאפשר לכם להירשם  לאתרים ואפליקציות הדורשות כתובת אימייל כחלק ממדיניות ההרשמה שלהן. באופן זה תוכלו להימנע מחשיפת פרטיכם האישיים ולהגן על עצמכם מפני אתרי פישינג שיאיימו על פרטיותכם.

 

למה כדאי להשתמש באימייל חד פעמי?

קודם כל זה בחינם! אימייל זמני וחד פעמי הוא שירות מתקדם ומאובטח שמאפשר לכם ליצור בקלות ובמהירות משתמש בדואר אלקטרוני שיהיה מיועד לשימוש עבור צרכים שונים.

שנית, אימייל חד פעמי הוא כלי מצוין עבור מי שמעוניין לשמור על פרטיותו. כדאי לשים לב כי אתרים נוטים לשלוח פרסומות ואף להשתמש בפרטי המידע שאנו נותנים להם על מנת לאגור נתונים ומידע אודותינו. מידע זה הוא לרוב מידע עסקי שעשוי להיות מועבר ומוחלף בין חברות לצורכי שיווק ופרסום אינטרנטי. החיסרון המשמעותי בכך עבורנו הוא העובדה שניתן לעקוב אחרינו ואחרי הפרטים האישיים שלנו ברשת בקלות רבה.

לאור זאת, שימוש באימייל זמני בעת פתיחת חשבונות ופרופילים שונים באפליקציות הוא פיתרון מצוין עבור מי שרוצה לשמור על הפרטיות שלו מפני גורמים וחברות שאוספות עלינו מידע.

כמו כן, אימייל זמני יכול להגן עליכם מפני הודעות ספאם לא רצויות. לרוב, כאשר פותחים משתמש באתר אופנה למשל, אתם עלולים להיות מטרה להודעות ספאם רבות שיעיקו על חשבון המייל שלכם. זאת סיבה מצוינת לפתוח חשבון אימייל זמני שינתב אליו את הודעות הפרסומת המרובות כך שתוכלו להתעסק אך ורק בהודעות המייל החשובות ביותר שיגיעו לחשבון הדואר האלקטרוני הראשי שלכם.

 

האם ניתן גם לחסוך כסף באמצעות אימייל זמני?

התשובה היא לגמרי כן! כאמור, חשבון אימייל זמני מונע מהודעות ספאם להגיע לחשבון המרכזי שלכם. הדבר יחסוך עבורכם כסף משום שחשיפה מועטה להודעות פרסומת תקטין את עידוד ביצוע הרכישות והקניות שלא תמיד אתם באמת זקוקים להן.

 

לסיכום,

אם גם אתם חרדים לפרטיות שלכם בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים, יש לנו פיתרון מצוין בשבילכם! אימייל זמני הוא כלי מצוין לשימוש כאשר פותחים פרופילים וחשבונות באתרים מסוימים שאוספים נתונים על כולנו. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם חוסכים כסף ומגנים על עצכם ברשת.

הודעות

 

קדימה, לעבודה!

אם הגעתם עד לכאן – כנראה שאנחנו צריכים לדבר. מלאו את הפרטים בטופס הבא, ובזמן הקרוב ניצור איתכם קשר עם הפרטים המלאים למוצר שבו התעניינתם.