איך עיצוב גרפי מוסיף ומעלה את ערך האתר שלכם בעת הבנייה

מסך

כיום עולם השיווק הוא לא מה שהיה פעם. כדי שהעסק שלכם יצליח הוא חייב לתפעל את כל פלטפורמות השיווק בצורה שוטפת. אחת הפלטפורמות החשובות ביותר היא האתר של העסק. בעת הבניה של האתר, אחד הדברים החשובים ביותר הוא העיצוב הגרפי, שמעלה את ערך האתר כפי שנסביר בהמשך. את השירותים תוכלו לקבל מDna Media.

 

מדוע בכלל צריך אתר אינטרנט

בעולם הדיגיטלי מאש קשה להצליח מול חברות אחרות אם אין לך אתר אינטרנט. אנשים רבים כבר לא הולכים פרונטלית לבתי עסק ואת כל המידע והבחירה בין בתי העסק השונים מבצעים באונליין. לכן עסק בלי אתר יגיע לקהל יעד מאד מצומצם ויתקשה להגיע לקהל יעד צעירץ

 

מה זה עיצוב אתרים

עיצוב אתרים זה כל מה שקשור לנראות ולוויזואליות של האתר של העסק שלכם. עיצוב אתרים כמו שעושה Dna Media בעת בניית אתר בא לצידו ולצד התוכן המילולי של האתר מוסיף את רובד הוויזואליות.

 

על מי אחראי עיצוב האתר

על עיצוב האתר לא תמיד אחראי מי שבונה את האתר ולעיתים יש לשכור שני אנשים. אולם יש חברות של בניית אתרים כמו Dna Media שעושות את שני הדברים וחוסכות את ההתעסקות עם שתי חברות שונות.

 

החשיבות של עיצוב אתרים

כיום אנשים ללא ספק קונים עם העיניים. אנשים לא בוחרים בעבר רק לפי מכוון המוצר אלא מסתכלים על נראות האתר והמוצר ומחליטים אם ירצו להישאר באתר ולהמשיך לגלוש או לעבור לאתר אחר. כך, שאם האתר שלכם לא עבר תחת אדם שמתמחה בעיצוב אתרים, הוא יגיע לקהל הרבה יותר מצומצם של אנשים. בצורה זו ערך אתר שעבר עיצוב אתרים עולה מיידית.

 

פתרונות וויזואליים

יש מסרים שיווקיים שקשה להעביר בצורה מילולית. עיצוב אתרים פותר בעיה זו בדיוק. באמצעות עזרים וויזואליים כמו סרטונים עוברים המסרים שלכם ללקוח בצורה פשוטה ונוחה שגורמת לו להבין טוב יותר מה מטרת המוצר שלכם. הDNA העסקי שלך יעבור ללקוח בצורה הפשוטה ביותר והמייצגת ביותר.

 

יצירת לוגו לעסק שיופיע באתר

כיום עסק בלי לוגו לא נשאר בזיכרון לטווח ערוך. בעת עיצוב האתר החברה תבנה לך לוגו שמייצג את העסק שלך בצורה טובה ומבדיל אותך מעסקים אחרים. מטרת הלוגו היא שהעסק שלך יישאר בזיכרון ולכן צריך חברה טובה שיודעת להגשים מטרה זו. מיתוג העסק ללא כל ספק מעלה את ערך האתר שלך שהופך להיות אתר מצוין מן המניין.

לסיכום, בניית אתרים היא חשובה מאד אך בניית אתרים בלי חשיבות על עיצוב אתרים תוריד את איכות האתר. מאחר שאנשים כיום קונים עם העיניים עולה החשיבות של עיצוב אתרים לאין שיעור וכל עסק חייב להשקיע בעיצוב האתר חשיבה מרובה.

מחשב

 

קדימה, לעבודה!

אם הגעתם עד לכאן – כנראה שאנחנו צריכים לדבר. מלאו את הפרטים בטופס הבא, ובזמן הקרוב ניצור איתכם קשר עם הפרטים המלאים למוצר שבו התעניינתם.