איך לקדם אתר בגוגל לבד?

אתר אינטרנט

מגפת הקורונה נכנסה אל חיינו בסערה וגרמה לאנשים רבים להתחבר אל העולם הטכנולוגי ולהעביר את מרבית העסקים, התחביבים, ועיקר עיסוקם לדיגיטל, האתגרים היו רבים וכל אחד נדרש לפעול בדרכים יצירתיות בכדי ל"שרוד" בעולם הזה.

הרבה אנשים איבדו את המקצוע שלהם ולחלופין הרבה המציאו את עצמם מחדש, מתוך הבנה שמי שלא נמצא בעידן הדיגיטלי – כבר לא קיים.

התובנה הזו הביאה הרבה בעלי עסקים ונותני שירות לשאול את שאלת מיליון הדולר – איך לקדם אתר בגוגל לבד?

בלי ניסיון מיוחד ובלי שפיכת כספים על אנשי מקצוע בתחום?

אין לכך תשובה אחת ומדויקת, ובשביל זה אספנו עבורכם מיני מדריך בעל טיפים בסיסיים שיתנו לכם הצצה קטנה לעולם החדש הנקרא שיווק דיגיטלי.

 

  1. למידת תחום חדש 

לקדם אתר לבד, זה משימה לא פשוטה עבור מי שנחשף לעולם הזה לראשונה. במיוחד כשמדובר בהתקדמות שנמדדת לאורך זמן ולא בבת אחת. לשם התחלת תהליך הקידום מומלץ להיעזר בכמה שיעורים פרטיים ע"י מורה פרטי לקידום אתרים, שינגיש עבורנו את עקרונות הבסיס בקידום אתרים, ימקד אותנו אל עבר התוכן המתאים לנו, ויעזור לנו להתמקצע בכל תחום שנבחר לקדם בדיגיטל ובכך יחסוך לנו כספים מיותרים בעתיד.

 

  1. אסטרטגיה שיווקית 

בכדי לחסוך מאיתנו את ההוצאות הנלוות לקידום ממומן, נאלץ לתכנן אסטרטגיה שיווקית מדויקת שתקדם עבורנו את האתר באופו אורגני. האסטרטגיה השיווקית צריך להיות מדויקת ולכלול את השוק הספציפי שאנו רוצים לכוון אליו, את קהל היעד, דיוק המוצר והשירות שאנו מציעים, היצע התחרות בשוק, התוכן הייעודי ועוד..

האסטרטגיה השיווקית מהווה אבן דרך משמעותית בקידום האתר וכוללת בתוכה את כל התוכן העתידי שישמש אותנו בקידום האתר.

 

  1. הקמת האתר 

לאחר שהבנו את עקרונות הבסיס בעולם הקידום, נתחיל בשלב הבסיסי ביותר והוא – הקמת האתר. בכדי לקדם אתר בגוגל לבד, נאלץ להקים את האתר מבחינת הפן הטכני. הקמת האתר לא תעלה הרבה אבל יש לשים דגש על יצירת קוד מותאם, התאמת קבצים נכונים לפלטפורמה של גוגל ועוד משימות טכניות המהוות אבן דרך בקידום האתר.

הקמת האתר תכלול גם את הפן העיצובי ואת תבניות הדפים שנרצה להוסיף לאתר.

 

4.רשתות חברתיות 

כלי חשוב מאוד שיכול לתרום לנו בקידום האתר באופן עצמאי, הוא באמצעות הרשתות החברתיות. פעילות רצופה ועקבית ברשתות החברתיות, ובפרט לפייסבוק ואינסטגרם, באמצעות הובלת הלקוח והנעתו לפעולה לאתר האינטרנט שלכם תוביל לחשיפה גבוהה יותר שתוביל את האתר שלכם לראש הרשימה במנוע החיפוש של גוגל.

 

סיכום

השיווק הדיגיטלי מהווה כלי מושלם לבעלי עסקים במיוחד בתקופה שכל דבר זמין עבורנו במסך הקטן של הסמארטפון, אך בשביל להגיע לתוצאה מושלמת ולהקים אתר שנוכל גם לקדם בכוחות עצמנו באמצעות שיווק אורגני ותוכן מדויק, חשוב לדעת איך עושים את זה נכון באמצעות ליווי והכוונה מדויקים.

מנוע חיפוש

 

קדימה, לעבודה!

אם הגעתם עד לכאן – כנראה שאנחנו צריכים לדבר. מלאו את הפרטים בטופס הבא, ובזמן הקרוב ניצור איתכם קשר עם הפרטים המלאים למוצר שבו התעניינתם.