איך כרטיס ביקור דיגיטלי משפיע על המכירות בעסק?

הזנת כרטיס

כל בעל עסק יודע שהגדלת המכירות בעסק שלו היא חלק בלתי נפרד מהדברים שצריכים להיות בראש סדר העדיפויות שלו.

ברגע שהעסק נפתח, הוא יכול לדדות מאחור ולהישאר מחוץ למירוץ מול המתחרים, או שהוא יכול לשעוט קדימה ולפרוץ את השוק בצורה משמעותית וגם,

כמובן, רווחית.

אם אתם בעלי עסקים, אתם חייבים להכיר מקרוב את הנושא של כרטיס ביקור דיגיטלי ולהבין איך הוא משפיע על המכירות בעסק, וזה בדיוק מה שאנחנו

עומדים לספר לכם כאן היום.

 

כרטיס ביקור דיגיטלי – לשים את הלקוחות במקום הראשון

על פניו נשמע שכרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא בעל היכולת המהפכנית של לשנות את פני העסק שלכם מן הקצה אל הקצה. בפועל מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר שיכולים להיות בעסק שלכם. כרטיס ביקור דיגיטלי בא כתחליף לכרטיס הביקור המודפס, שחולק לאורך השנים למגוון לקוחות ומהר מאוד מצא את דרכו אל הכביסה או אל הפח.

ברגע שאתם משתמשים בכרטיס ביקור דיגיטלי ושולחים אותו בלחיצת כפתור אל הלקוחות שלכם, הם כבר יכולים לשים לב בקלות לרצינות שלכם, ולזה שאתם משקיעים בעסק שלכם בכל המובנים. הדבר הזה יעשה להם חשק גדול לעבוד איתכם, ומכאן הדרך לצמיחה מתחילה. כנסו לאתר digitalbcard ותוכלו לראות דוגמאות לעסקים שכבר עשו את זה והצליחו בענק.

 

ההשפעה בפועל – איך זה עובד?

אז איך זה בעצם קורה? ובכן, אחרי שעשיתם את הרושם הראשוני על הלקוחות שלכם באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי, עכשיו הגיע הרגע שלהם לפעול באמצעותו. הכרטיס שלכם עומד לכלול את כל המידע הרלוונטי של העסק שלכם – קישור לעמוד בפייסבוק שלו, קישור לעמוד האינסטגרם שלו, קישור פשוט לחיוג ישיר לעסק, קישור לשליחת אימייל ואפילו קישור לניווט אל בית העסק. אז מה בין זה לבין הגדלת המכירות?

ברגע שאתם מציבים בפני הלקוחות שלכם אפשרויות נוחות ופשוטות כל כך לתקשורת איתכם, אתם פותחים בפניהם ערוץ נגיש שיעשה להם חשק לעבוד דווקא איתכם. למעשה, בעצם פתיחת כרטיס ביקור דיגיטלי, אתם אומרים ללקוחות שלכם – אתם מוזמנים לדבר איתנו, נשמח לשמוע מכם. האמירה הזו היא חזקה במיוחד, ומעוררת את הרצון לעבוד איתכם.

 

עסק גדול ומצליח מתחיל בכרטיס ביקור דיגיטלי

אם כן, אפשר כבר להבין את החשיבות העצומה של כרטיס ביקור דיגיטלי על המכירות בעסק שלכם. בעולם שכל כולו דיגיטל, אנשים מחפשים את העסק שיגרום להם להרגיש הכי נוח, קל ופשוט, ויגרום להם, בכמה לחיצות כפתור פשוטות, לבצע כל פעולה שאותה הם מעוניינים לבצע. עניתם על הצורך הזה? קיבלתם בתמורה מעגל ענק של לקוחות מרוצים.

פנו לחברת דיגיטל בי קארד עוד היום ותתחילו להנות מכרטיס ביקור דיגיטלי שמעוצב בדיוק כמו בחלומות שלכם. שיהיה בהצלחה ענקית!

 

מחשב נייד

קדימה, לעבודה!

אם הגעתם עד לכאן – כנראה שאנחנו צריכים לדבר. מלאו את הפרטים בטופס הבא, ובזמן הקרוב ניצור איתכם קשר עם הפרטים המלאים למוצר שבו התעניינתם.